O nas


Jesteśmy grupą przyjaciół, których od najmłodszych lat połączyła pasja do Karate. Są wśród nas zawodowcy, którzy na swoim koncie mają tyle tytułów i medali, że nie sposób ich wszystkich wymienić. Są też i pozytywni fanatycy, dla których Karate to po prostu sposób na życie - na stres, na pracę nad sobą samym i na spędzanie wspólnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Pozytywny wpływ Karate obserwujemy od wielu lat nie tylko na własnym przykładzie, ale również na przykładzie naszych dzieci. Korzyści widać w ich rozwoju fizycznym, odpowiednim ukształtowaniu mięśni szkieletowych i, co za tym idzie, postawy ciała, gibkości i elastyczności organizmu. Jednakże przede wszystkim korzyści odczuwane są w kształtowaniu charakteru - chociażby pewności siebie, odporności na stres, umiejętności radzenia sobie w trudnych, niespodziewanych sytuacjach, czy umiejętności dążenia do celu.

W 2019 roku zaraziliśmy się nową pasją - Nordic Walking, co doprowadziło nas do kursu instruktorskiego w Nordic Walking Poland - rewelacyjnie i efektywnie spędzonego czasu z grupą pozytywnych ludzi. I tak już zostało :) 

Nasz zespół


Aktualności


Filmy video
Współpracujemy