O nas


Profesjonalne szkolenia i treningi, grupy rekreacyjne, fitness oraz sportowe. Prowadzone przez instruktorów Nordic Walking. Marsz z kijami jest doskonałym sposobem na zrzucenie paru zbędnych kilogramów, jak i także spędzenie aktywnie wolnego czasu.

Dodatkowo zachęcamy do udziału w wyjazdach zdrowotno - treningowych, eventach, rajdach oraz imprezach okolicznościowych. Osoby zainteresowane potwierdzeniem swoich kwalifikacji zapraszamy na kurs instruktora Nordic Walking.

Kijomaniacy Chodzież to jedyny tego typu klub  sportowo – rekreacyjny w naszym mieście. Powstało z miłości do sportu, zamiłowania do aktywnego wypoczynku oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla mieszkańców Chodzieży. Nasz Klub to najwyższy, światowy poziom Nordic Walking.

Kijomaniacy Chodzież Klub Nordic Walking to doskonała propozycja dla osób aktywnych – bez względu na wiek, które lubią uczesniczyć w zorganizowanych zajęciach prowadzonych przez profesjonalnych i doświadczonych
trenerów.

? Z NAMI: ?ZADBASZ O SWÓJ KRĘGOSŁUP? ? ZADBASZ O SWOJE STAWY - ODCIĄŻYSZ JE TYLKO WTEDY, GDY ZASTOSUJESZ POPRAWNĄ TECHNIKĘ NW? ? Z NAMI MOŻESZ ZRZUCIĆ NADMIAR KILOGRAMÓW! ? ? ZRELAKSUJESZ SIĘ PO PRACY?‍♀️ ? ZNAJDZIESZ WŚRÓD NAS ŻYCZLIWYCH I UŚMIECHNIĘTYCH NORDIC WALKERÓW? ? NAWIĄŻESZ NOWE ZNAJOMOŚCI?‍?‍?? ? MOŻESZ ODKRYĆ W SOBIE ŻYŁKĘ RYWALIZACJI? To tylko kilka zalet obcowania z Kijomaniakami.? Ostrzegamy - Nordic Walking uzależnia! ?‍♀️ Kochamy las i przyrodę przez cały rok.? ???? Chodzież - Zielony Zakątek Wielkopolski ?☘️?Można wypożyczyć u nas także kije, nie polecamy zakupu kijów bez konsultacji z instruktorem.

Zajęcia i Szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów Nordic Walking. Zajęcia z nami to nie tylko sucha nauka prawidłowej techniki marszu. Dodatkowo każde wyjście wzbogacamy poradami rehabilitacyjnymidietetycznymi, oraz podstaw dbania o własną figurę. Ponadto prowadzimy również przeróżne ciekawe ćwiczenia i zabawy integracyjno – sprawnościowe. Z nami dowiesz się jak dzięki odpowiednim ćwiczeniom z kijkami wzmocnić mięśnie całego tułowia, poprawić sylwetkę, spalić zbędne kilogramy oraz czerpać radość z każdego wyjścia! Dodatkowo istnieje możliwość dołączenia na zajęcia regularne w grupie (rekreacyjnej , fitness i sportowej). Jeżeli brakuje Ci motywacji, chcesz by profesjonalista pomógł Ci popracować nad Twoją kondycją oraz sylwetką bądź chcesz po prostu miło spędzać czas ze znajomymi podczas wspólnego marszu, urozmaiconego różnorodnymi ćwiczeniami i zabawami (pilates, zdrowy kręgosłup, crossfit, body shape itp), nie czekaj! Dołącz do nas!

Serdecznie zapraszamy!

facebook.com/kijomaniacychodziez

 

Nasz zespół


Aktualności


Na razie brak aktualności

Filmy video


Galeria zdjęć
Współpracujemy