O nas


"Pogodni Nordikowcy" to projekt skierowany do wszystkich osób (niezależnie od wieku), którzy chcą spróbować swoich sił w nordic walking.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś rozpocząć swoją przygodę z nordic walking lub chodzisz z kijami i chcesz podszkolić swoją technikę, zapraszamy na nasze zajęcia.

Pod okiem instruktorów NW nauczysz się prawidłowo chodzić z kijami, nabierzesz właściwych nawyków, spędzisz aktywnie czas na świeżym powietrzu a jak Ci się spodoba to możesz dołączyć do stałej grupy "Pogodni Nordikowcy".

Spotykamy się we wtorki (wybrane środy) i czwartki przy Syrenich Stawach (zbiórka parking przed UDT róg ulic Wincentego Pola i Kochanowskiego) oraz w wybrane soboty i niedziele w Lesie Arkońskim (zbiórka parking naprzeciwko stadionu Arkonii Szczecin)

Na zajęcia musisz się zapisać. Możesz to zrobić w zakładce ZAJĘCIA lub SZKOLENIA.
KONTAKT do instruktora:
tel. 602491693

 

ZAPRASZAMY

UWAGA 

Biorąc udział w szkoleniu/zajęciach organizowanych przez Klub Sportowy Pogodni Nordikowcy Szczecin wyrażasz zgodę na publikacje swojego wizerunku na stronach internetowych, w mediach społecznościowych oraz w materiałach promocyjnych KS Pogodni Nordikowcy Szczecin.

Nasz zespół


Aktualności


Kręgosłup na medal - II Edycja

Kręgosłup na medal - II Edycja

Miło nam poinformować, że KS Pogodni Nordikowcy wraz z Centrum Inicjatyw Rodzinnych rozpoczyna II Edycję projektu "Kręgosłup na medal"

Kręgosłup na medal

Kręgosłup na medal

Zakończyliśmy projekt „Kręgosłup na medal” Dziękujemy Wam za uczestnictwo, aktywność, otwartość i radość.

Kręgosłup na medal

Kręgosłup na medal

Zapraszamy na zajęcia

Filmy video
Współpracujemy