Znajdź trenera
Zaloguj
O nas
O nas
Aktualności
Organizacja
Reprezentacja
Kadra szkoleniowa
Galeria zdjęć
Video
Nasi partnerzy
Kursy
Poradnik
Ranking
Ranking
rok 2020
rok 2019
rok 2018
Kontakt
Znajdź trenera
Zaloguj
Klasyfikacja Regionalna: Korona Północy
Północ
Południe
Zachód
Wschód
Dystans
10 km
5 km
Płeć
Mężczyźni
Kobiety
Kategoria
Niepełnosprawni
kategoria: 9
kategoria: 10
kategoria: 13
kategoria: 16
kategoria: 30
kategoria: 40
kategoria: 50
kategoria: 60
kategoria: 70+
Miejsce
Imię i nazwisko
Miasto
Klub
Punktacja
1
IRENEUSZ GRODZKI
GORZÓW WLKP.
Niezrzeszony
4460 (4)
2
Roman Frąckowiak
Wieleń
KS Metraco Polkowice
4341 (4)
3
PIOTR BRZOZOWSKI
SŁAWNO
AKTYWNI POSTOMINO
4226 (4)
4
Mateusz Frąckowiak
Wieleń
KS Metraco Polkowice
4166 (4)
5
TOMASZ RĘBOWSKI
PASŁĘK
Active Family
4042 (4)
6
Przemysław Jasiłek
Radawnica
Niezrzeszony
4024 (4)
7
Izabela Okrzesik-Frąckowiak
Wieleń
KS Metraco Polkowice
3978 (4)
8
ŁUKASZ BARTOSIEWICZ
GDAŃSK
LUKI TEAM GDAŃSK
3948 (4)
9
ANDREY KROMELITSKIY
KALININGRAD
Active Family
3928 (4)
10
Grażyna Smarszcz
Lębork
LĘBORSKIE LWY
3641 (4)
11
WŁODZIMIERZ KUSIAK
GDAŃSK
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
3613 (4)
12
Mateusz Olech
Gdańsk
Elite Team
3606 (4)
13
MAGDALENA ROKICKA-HEBEL
SOPOT
Niezrzeszony
3579 (4)
14
Aleksandra Yankovskaya
KALININGRAD
Active Family
3543 (4)
14
MATEUSZ RĘBOWSKI
PASŁĘK
Active Family
3543 (4)
16
Magdalena Bujnicka
Pasłęk
Nordic Walking Pasłęk
3527 (4)
17
Anna Kuczyńska
Oborniki
Nordic Walking Kiekrz Poland
3499 (4)
18
Marcin Olech
Gdańsk
Elite Team
3483 (4)
19
Maksim Yankovskiy
KALININGRAD
Active Family
3413 (4)
20
Elena Laane
KALININGRAD
Active Family
3382 (4)
21
IRINA KROMELITCKAIA
KALININGRAD
Active Family
3367 (4)
22
Wiesław Kop
Piła
Daj Radość Niepełnosprawnym
3303 (3)
23
MATEUSZ ROGULSKI
PASŁĘK
Nordic Walking Pasłęk
3268 (4)
24
Grzegorz Pałka
Tulce
Serikon Team
3258 (4)
25
Sylwia Seifert
Poznań
Serikon Team
3203 (4)
26
DARIUSZ KOPCZEWSKI
KOSZALIN
Elite Team
3137 (3)
27
Iwona Maślanka
Śmigiel
Marsz Po Zdrowie
3103 (3)
28
Piotr Rudawski
Trzciel
Walk & Run Team Oborniki
3074 (3)
29
GRZEGORZ SAŁABON
LĘBORK
LĘBORSKIE LWY
2957 (3)
30
Andrzej Wietrzycki
Trzcianka
Fabryka Nordica Trzcianka
2858 (3)
31
Henryk Berczyński
Okonek
Niezrzeszony
2855 (3)
32
JAN KULCZYCKI
GDAŃSK
Niezrzeszony
2853 (4)
33
RADEK SZYCKO
KOBYLNICA
Niezrzeszony
2784 (3)
34
JAN ŁĘCKI
GDYNIA
Elite Team
2757 (3)
35
ANNA KROMELITSKAYA
KALININGRAD
Active Family
2642 (3)
36
ELWIRA KWIDZIŃSKA
ŁUBIANA
Niezrzeszony
2598 (3)
37
GABRIELA BIKOWSKA
LĘBORK
LĘBORSKIE LWY
2568 (3)
38
Daria Yankovskaya
KALININGRAD
Active Family
2529 (3)
39
Dorota Krawczyk
Piła
Daj Radość Niepełnosprawnym
2519 (3)
40
MICHAŁ ROSA
WEJHEROWO
Niezrzeszony
2408 (3)
41
BEATA SIBIK
LĘBORK
LĘBORSKIE LWY
2405 (3)
42
AGNIESZKA RĘBOWSKA
PASŁĘK
Active Family
2316 (4)
43
BOGUMIŁA ROSA
GDYNIA
OPEC GDYNIA
2315 (3)
44
GRZEGORZ RĘBOWSKI
PASŁĘK
Active Family
2314 (3)
45
IRENA KOPCZYŃSKA
BORKOWO
Elite Team
2306 (3)
46
MONIKA GOMÓŁKA-BIGUS
GDYNIA
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
2298 (3)
47
Zygmunt Zmysłowski
Lubasz
Nordic Walking Lubasz
2293 (2)
48
Paweł Posłuszny
Oborniki
Walk & Run Team Oborniki
2208 (2)
49
Paweł Kromski
ROKIETNICA
Nordic Walking Kiekrz Poland
2206 (2)
50
Włodzimierz Kuczyński
Oborniki
Nordic Walking Kiekrz Poland
2200 (3)
1
2
3
4
5
…
9
×
Zaloguj
Te same konta obowiązują na stronach:
facebook
lub
zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto
Zapomniałem hasła