Znajdź trenera
Zaloguj
O nas
O nas
Aktualności
Organizacja
Reprezentacja
Kadra szkoleniowa
Galeria zdjęć
Video
Nasi partnerzy
Kursy
Poradnik
Ranking
Ranking
rok 2020
rok 2019
rok 2018
Kontakt
Znajdź trenera
Zaloguj
Klasyfikacja Regionalna: Korona Północy
Północ
Południe
Zachód
Wschód
Dystans
10 km
5 km
Płeć
Mężczyźni
Kobiety
Kategoria
Niepełnosprawni
kategoria: 9
kategoria: 10
kategoria: 13
kategoria: 16
kategoria: 30
kategoria: 40
kategoria: 50
kategoria: 60
kategoria: 70+
Miejsce
Imię i nazwisko
Miasto
Klub
Punktacja
151
Wioletta Cyganik
Trzcianka
ZASAPANI
1022 (1)
152
Wioletta Wanat
Konin
NW KONIN warto nad Wartą
1014 (1)
153
Mirosław Gliszczyński
Międzybrodzie Bialskie
Tarnogórskie Łazęgi
1010 (1)
154
Małgorzata Krakowiak
Wiry
UKS GIMNAZJON Suchy Las
1007 (1)
155
Aleksandra Kupniewska
Police
KOMPAS TEAM
1005 (1)
156
Krzysztof Lorens
Kalisz
Kalisia Nordic Team
1003 (1)
157
Wiktoria Rożek
Trzemeszno
Kijkowe Trzemeszno
1002 (1)
158
Elżbieta Gałkowska
Tuczno
Marsz Po Zdrowie
1000 (1)
159
Halina Makocka
Szczecin
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
999 (1)
160
Kuba (Jakub) Łazęcki
Barlinek
Barlinek to mnie rusza.
998 (1)
161
KINGA WEREŚNIAK
BARLINEK
Barlinek to mnie rusza.
995 (1)
162
Antoni Świętek
CZARNKÓW
Nordic Walking Lubasz
994 (1)
163
Adam Zabrzeski
Kiekrz
UKS GIMNAZJON Suchy Las
993 (1)
164
Tomasz Wujek
Poznań
Marsz Po Zdrowie
990 (1)
164
Magdalena Sosnowska
Trzemeszno
Kijkowe Trzemeszno
990 (1)
166
WERONIKA JĘDRYCZEK
ZIELONA GÓRA
RUNNERSKI.PL
989 (1)
167
WITOLD ZIENTKIEWICZ
BANINO
Elite Team
987 (1)
168
Magdalena Stawujak
Lubasz
Nordic Walking Lubasz
983 (1)
169
Jakub Lotka
Stary Tomyśl
Niezrzeszony
981 (1)
170
Paweł Bieszke
Wojcieszyce
Niezrzeszony
980 (1)
171
MARIUSZ PRZYGODA
PASŁĘK
Nordic Walking Pasłęk
977 (1)
172
RYSZARD STAŃCZAK
GDAŃSK
FACE NORDIC WALKING TEAM
975 (1)
173
ELWIRA BORKOWSKA
BARLINEK
Barlinek to mnie rusza.
970 (1)
174
ANNA NOSOWICZ
BARLINEK
Barlinek to mnie rusza.
969 (1)
175
BARBARA PONKA
WEJHEROWO
POLIPACK TEAM GWE
968 (1)
176
Eugeniusz Gajewski
GORZÓW WIELKOPOLSKI
Niezrzeszony
967 (1)
176
MARCIN STAŃCZYKOWSKI
DRAWSKO POMORSKIE
STOWARZYSZENIE FILAR
967 (1)
178
Małgorzata Pałubicka
Lubasz
Nordic Walking Lubasz
966 (1)
179
Hanna Zabrzeska
Kiekrz
UKS GIMNAZJON Suchy Las
959 (1)
180
HANNA SZUDOBAJ
SŁUPSK
DWA KIJE SŁUPSK
958 (1)
181
MARIOLA JOŃCA-KULPA
BARLINEK
Barlinek to mnie rusza.
957 (1)
182
MIROSŁAW WÓJCIAK
GRYFICE
NIEZRZESZONY
956 (1)
182
Paulina Baranowska
Barlinek
Barlinek to mnie rusza.
956 (1)
182
ARKADIUSZ SAMOJŁOWICZ
PASŁĘK
Active Family
956 (1)
182
ALEKSANDRA MROZIK
BYDGOSZCZ
Niezrzeszony
956 (1)
186
MAGDALENA STACHOWIAK
KONARZEWO
Niezrzeszony
952 (1)
187
Danuta Figiel
Szczecin
ALS Szczecin
951 (1)
187
JOANNA LEWANDOWSKA
BARLINEK
Niezrzeszony
951 (1)
189
DARIUSZ MIERNIK
GORZÓW WIELKOPOLSKI
Niezrzeszony
950 (1)
190
BEATA JANKOWSKA
PASŁĘK
Nordic Walking Pasłęk
948 (1)
190
ARMIN GEHRMANN
PRENZLAU
DIESTERWEG GRUNDSCHULE
948 (1)
192
Martyna Baranowska
Barlinek
Barlinek to mnie rusza.
947 (1)
192
JOLANTA HYBIAK
SZCZECIN
Niezrzeszony
947 (1)
194
Anna ADAMEK-BOBER
Suchy Las
UKS GIMNAZJON Suchy Las
946 (1)
195
DOROTA SAMOJŁOWICZ
PASŁĘK
Active Family
944 (1)
196
ANNA PIETRZYK
KALISZ POMORSKI
Niezrzeszony
942 (1)
197
Adrianna Bunda
Barlinek
Barlinek to mnie rusza.
941 (1)
198
Justyna Dolat Blaźniak
Sarbiewo
939 (1)
199
ALEKSANDRA BUDZYK
KRAKÓW
Niezrzeszony
938 (1)
200
Paweł Rybczyk
Trzebież
KOMPAS TEAM
934 (1)
1
2
3
4
5
6
…
9
×
Zaloguj
Te same konta obowiązują na stronach:
facebook
lub
zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto
Zapomniałem hasła